Другий місяць роботи: нові проекти, прийом громадян, сесії міської ради

Другий місяць роботи у Броварській міській раді виявився для команди “Демократичного Альянсу” не менш насиченим, ніж перший: нами було започатковано кілька нових проектів, налагоджено системну роботу з виборцями та роботу на пленарних засіданнях міськради.

Робота з виборцями

Починаючи з 8 грудня було розпочато регулярний прийом громадян депутатами “Демократичного Альянсу”. Складаючи свій графік, ми орієнтувались на те, щоб практично щотижня броварчани мали можливість зустрітись з депутатами ДемАльянсу та розповісти про свою ідею, проблему чи пропозицію.
Свої перші прийоми вже провели депутати Аліна Дяченко та Олег Берестовий.

Зустріч з виборцями

Безбар’єрні Бровари

Бровари мають стати безбар’єрним містом. З метою реалізації цієї основної стратегічної мети та консолідації зусиль броварчан нами було започатковано новий проект “Безбар’єрні Бровари” та 1 грудня проведено першу ознайомчу зустріч, на якій було узгоджено основні цілі та завдання проекту та перші кроки на шляху їх реалізації. Координатор проекту – Ірина Нікітчина.

Безбар'єрні Бровари

Концепція реорганізації броварської бібліотеки

Депутат Олег Берестовий виступив з пропозицією реорганізації читального залу Центральної броварської бібліотеки на бул.Незалежності та перетворення його у “вільний простір”, центр культурного життя міста. Мета проекту – надати нове життя бібліотеці, яка почала занепадати, зберегти робочі місця і створити у місті сучасну зону коворкінгу. Наразі триває розробка концепції проекту спільно з адміністрацією бібліотеки.

Вільний простір

Відеопрозорість від #DaBro

У зв’язку з тим, що у Броварах наразі повністю відсутнє телебачення, а новообрана міська рада якраз розпочинає свою роботу, ми вирішили запустити власний відеопроект – щоб фіксувати перші кроки депутатів та мера. У рамках проекту “ВідеоПрозорість” ми проводимо відеозйомку засідань виконкому, щопонеділкових нарад у мера, сесій міської ради, депутатських комісій та інших громадських подій. Всі відео у відкритому доступі доступні на нашомуYouTube-каналі.

Порятунок хвойних насаджень на перетині вулиць Симоненка – Чорновола

Активісти ДемАльянсу активно долучились до кампанії по захисту лісо-паркової смуги на перетині вулиць Симоненка-Чорновола, на місці якої забудовник планує звести 4 багатоповерхівки, підвищуючи і так понаднормовану щільність населення у цьому мікрорайоні.
Депутат Андрій Саук та активіст ДемАльянсу Ірина Нікітчина, спільно з іншими депутатами та громадою, вже провели дві  робочі зустрічі з мером та головним архітектором міста, які так і не змогли запевнити громаду, що неконтрольоване будівництво буде зупинено,  не надали прямої відповіді на поставлені вимоги.
Боротьба триває.

Ірина Нікітчина, Андрій Саук

Скасовано дозволи на розміщення нових МАФів на вул.Грушевського

Скандальна епопея з можливим будівництвом МАФів по вулиці Грушевського (біля будинку №7) завершена — депутати на третій сесії міської ради ухвалили рішення не подовжувати приватному підприємству «Смачна країна» договір земельного сервітуту.
Боротьба мешканців мікрорайону за свою зелену зону тривала близько півроку. Активісти ДемАльянсу Андрій Некрашевич та Світлана Федюкова спільно з іншими активістами добились скасування договору оренди і працюють над розробкою і ухваленням Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд у Броварах.

Ірина Федюкова, Андрій Некрашевич

Конкурс на обрання заступників міського голови

ДемАльянс спільно з іншими депутатами демократичної більшості у Броварській міській раді послідовно виступає за оновлення керівного складу виконавчого комітету, перш за все – заступників міського голови. 4 грудня 2015 року відбувся неформальний конкурс на заміщення посад заступників: частина 1, частина 2.
Одним з основних кандидатів на посаду першого заступника міського голови була активістка Демократичного Альянсу Ірина Нікітчина.
Ігор Сапожко відмовився обирати жодного кандидата за результатами конкурсу, повністю проігнорувавши думку депутатів та громадськості.

Ірина Нікітчина

Робота у міській раді

На сесії 22 грудня було оголошено про створення фракції “ДемАльянс” у Броварській міській раді. До складу фракції увійшли троє депутатів: Аліна Дяченко (голова фракції), Андрій Саук та Олег Берестовий.
Відповідно до затвердженого радою складу комісій депутати ДемАльянсу розпочали роботу у комісіях: Аліна Дяченко – у бюджетній, Андрій Саук – з питань ЖКГ, Олег Берестовий – з гуманітарних питань.
За місяць, що минув, відбулись 3 сесійних засідання Броварської міської ради, затверджено регламент, склад комісій, зміни до бюджету на поточний рік, ухвалено бюджет міста на 2016 рік, затверджено перелік вулиць, які мають бути перейменовані в рамках процесу декомунізації.

Олег Берестовий, Аліна Дяченко на сесійному засіданні

10 новацій у взаємодії влади і громади Броварів

Депутати ДемАльянсу виступили з пропозиціями внесення інноваційних змін до регламенту Броварської міської ради, які мають письмово закріпити нові правила стосунків броварських депутатів та громадян: доступ до сесій, право на виступ, трансляції засідань та інші. Пропозиції будуть розглянуть регламентною комісією і найближчим часом винесені на розгляд міської ради.
Також Аліна Дяченко надіслала депутатське звернення щодо забезпечення учасників та відвідувачів сесійних засідань достатньою кількістю розеток, подовжувачів, інтернетом та радіомікрофонами.

Аліна Дяченко

Антикорупційний форум

Незважаючи на надзвичайно щільний графік, в перервах між сесіями та засіданнями депутатських комісій, броварські актвісти “Демократичного Альянсу” 23 грудня відвідали Антикорупційний Форум, організований широким колом громадських активістів, та долучились до розробки антикорупційних громадських ініціатив.

Команда ДемАльянс Бровари на Антикорупційному форумі

Дякуємо, що Ви з нами! #DaBro переможе! 😉