Фінішна пряма. Все залежить від Вас, броварчани!

ФІНІШНА ПРЯМА. ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС, БРОВАРЧАНИ!

Завтра – вирішальний день боротьби за Нові Бровари.
За місто з якісними комунальними послугами, з гарно освітленими вулицями, з безпечними переходами, з вчасно вивезеним сміттям, з прозорими чергами на ремонти та квартири.
За місто, яким ефективно управляють фахівці, а не просто лояльні до мера “посадовці”, за місто, де громаду залучають до його розвитку, а не ігнорують.

Сапожко скликав на понеділок, 22 лютого, позачергову сесію.
Ту саму, яку ми всі чекали понад 3 місяці.
З обрання нового складу виконкому, заступників мера та секретаря ради.
Мер пропонує депутатам проголосувати за своїх СТАРИХ заступників – Голубовського та Виноградову, які були в Партії регіонів, які організовували людей на АнтиМайдан, які слухняно виконують всі вказівки згори. Тобто ніякого реального оновлення.

Щоб “підкупити” голоси демократичних депутатів Сапожко запропонував партії “Батьківщина” посаду першого заступника мера, а “Самопомочі” – посаду секретаря ради.
В обмін за це ці дві демократичні фракції мають проголосувати за вище вказаних регіоналів та повністю підконтрольний Сапожку склад виконкому, куди мер також подав майже всіх своїх людей.
Тобто ніяких змін, все по-старому. Після голосування ніхто вже не буде рахуватись ні з думкою громади, ні з депутатами, всі посади будуть розподілені, потоки та схеми продовжать функціонувати, як і попередні 10 років.

ЄДИНИЙ ШАНС ЦЕ ЗМІНИТИ – це прийти завтра ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ на СЕСІЮ міської ради.
Початок засідання – о 10:00.
Тому збираємось біля міськради о 9:30.
Білий будинок на Гагаріна, 15.

Як і 2 роки тому – у розпал Революціі Гідності, яка триває досі.
Тоді Сапожко цілий місяць переховувався і був наляканий рішучістю громади.
Маємо нагадати йому та всім регіоналам ті часи та продемонструвати, ХТО насправді джерело влади у місті.

Три депутата від “ДемАльянсу”, 4 “Свободівця”, 8 депутатів “Солідарності” самотужки не зможуть зупинити цей “реванш броварських регіоналів”.
ЛИШЕ ВСІ МИ РАЗОМ МОЖЕМО ЗУПИНИТИ ЦЕЙ ДЕРИБАН ПОСАД.
Маємо завтра гуртом закликати демократичних депутатів “Самопомочі” та “Батьківщини” не йти на зговір з корупціонерами, нагадати їм, задля чого їх обрали у владу та чого від них чекають броварчани, апелювати до їх сумління та гідності.

ПРИХОДЬТЕ!
ЦЕ ЗАРАЗ ДІЙСНО ДУЖЕ ВАЖЛИВО!