Онлайн-петиції для броварчан

Вже минуло понад 4 місяці з моменту, як Закон України “Про звернення громадян” було доповнено статтею 23-1 – вона передбачає порядок подання електронних петицій від громадян до органів влади.

Однак у Броварах досі не забезпечено це право: на сайті міськради відсутній розділ, через який можна створити, зібрати підписи та подати електронну петицію до Броварської міської ради чи виконавчого комітету.

Як новообрані депутати міськради ми активізуємо вирішення цього питання у передбачений законом спосіб, щоб броварчани також могли скористатись цим зручним інструментом місцевої демократії.

А тим часом пропонуємо мешканцям скористатись сервісом онлайн-петицій, який розробила наша команда – http://petition.brovary.org/
На сайті, який розробили наші ІТ-спеціалісти, можна створити онлайн-петицію, зібрати 300 підписів, після чого петиція буде опрацьована командою “ДемАльянсу” та направлена на розгляд до Броварської міської ради.

Закликаємо вас активно користуватись цим інструментом – щоб, по-перше, депутати краще розуміли, які питання броварчани вважають найбільш нагальними та вартими їх уваги, а по-друге, щоб ми з вами разом перевірили, наскільки зручним є цей інструмент та під час створення сервісу електронних петицій на офіційному сайті міської ради врахували всі можливі недопрацювання.

Розвиваймо демократію у Броварах разом!
Щиро ваше, ‪#‎DaBro‬