Склад команди ДемАльянсу у Броварській міській раді

Ми ще раз дякуємо усім, хто проголосував за нашу команду 25 жовтня. Завдяки вашій потужній підтримці і вірі в нас ми отримали 9% голосів, тобто аж 4 мандата у Броварській міській раді. Хоча, скажемо чесно, ми реально сподівались на 5% прохідного бар’єру та 2 депутата.

І маємо щиро визнати – ці 2 неочікуваних місця у раді стали першим серйозним випробуванням для наc. Бо під час всієї агітаційної кампанії ми діяли спільно і як одна команда – всі зустрічі з виборцями проводили разом, роздавали буклети і газети всі гуртом, дружно чергували біля інфосоти, разом їздили на велосипедах, ходили з лайтбоксами, спілкувались з людьми в онлайні та оффлайні. І саме це об’єднання зусиль, а не розпорошення по виборчих округах, на наше переконання, дали цей приголомшливий результат.

І тому ми вирішили, що саме команда, а не “лотерея округів” має визначати, хто з нас буде працювати депутатом, бо для нас усіх за великим рахунком не має значення, хто з нас формально буде депутатом – ми всі рішення плануємо приймати гуртом, діяти спільно та в інтересах громади. Під час ухвалення командного рішення ми обирали тих, хто має найбільше компетенцій саме щодо роботи місцевого самоврядування – хто пройшов багато навчань, хто стажувався закордоном та найбільше підготовлений до публічної та дещо бюрократичної роботи.

За рішенням команди депутатами міської ради мали стати – Аліна Дяченко, Андрій Саук, Олег Берестовий та Сергій Іллюхін. Щоб це стало можливим, Андрію Лопатюку та Андрію Некрашевичу потрібно було формально відмовитись від мандату – але у будь-якому разі всі кандидати залишались у нашій спільній команді. Вони обидва погодились з рішенням команди, бо на користь Сергія Іллюхіна готові були знятись практично всі, включно з Андрієм Сауком та Олегом Берестовим, бо знають його фаховість та надзвичайно високий рівень компетенцій.

Однак на ранок Андрій Лопатюк передумав. І замість того, аби поговорити з нами усіма, зробив публічну заяву, що ми на нього тиснемо і що він особисто заслужив цю перемогу, а ми в нього не віримо. Ми ще кілька разів намагались переконати Андрія залишитись у нашій команді, бо саме синергія спільних зусиль дала наш високий результат, на який ми навіть не розраховували. Однак він не погодився знятись на користь Сергія Іллюхіна, як вирішила наша команда.

Якби ми дійсно розділились під час виборів і кожен працював виключно на своїх округах, тоді ми б, звісно, керувались виключно рейтингом кожного кандидата. Хоча тоді ми б, можливо, взагалі не пройшли до міської раді через розпорошеність зусиль.

Зрештою Андрій зробив свій вибір і прийняв своє рішення – яке відрізняється від рішення команди. У жодному разі це не означає, що Андрій Лопатюк буде поганим депутатом міської ради і не вартий довіри виборця. Ми щиро сподіваємось, що Андрій буде дійсно служити громаді та голосуватиме виключно в її інтересах.

Однак зважаючи на те, що свої власні амбіції він поставив вище команди, ми не можемо включити його до фракції “ДемАльянсу” у Броварській міській раді. Ми будемо уважно стежити за його діями протягом року і не виключаємо, що за активну позицію та вірність нашим спільним ідеалам можемо повернути його до складу нашої команди. Проте якщо з його боку будуть одіозні вчинки та ганебні голосування, ми будемо ініціювати процедуру його відкликання з міської ради.
Як підсумок, до фракції “Демократичного альянсу” у Броварській міській раді входитимуть 3 депутата – Андрій Саук, Аліна Дяченко та Олег Берестовий. Решта наших кандидатів, які не стали депутатами, братимуть участь у роботі фракції та ухваленні командних рішень. Усі, крім одного.

Це був гарний урок нам усім, і ми зрозуміли, що ще багато чому маємо вчитись та робити висновки. Зрештою усе лише починається – у‪#‎DaBro‬ попереду ще чимало роботи та непростих випробувань