Світлі переходи in Bro

Гарна новина! Перша онлайн-петиція Броварів зібрала понад 300 підписів. Як і обіцяли, команда ‪#‎DaBro‬ бере її в роботу.

Тема петиції – вдосконалення освітлення пішохідних переходів. Те, що саме під нею підписалось найбільше людей, говорить про високий пріоритет проблеми. І це не дивно, адже йдеться про безпеку людей.

Темні, погано освітлені переходи – це проблема і для пішоходів, і для водіїв. Тому ми пропонуємо її вирішувати спільними зусиллями.

Пропонуємо наступний алгоритм:
1) Спершу гуртом виявляємо всі проблемні переходи.
Для цього ми створили групу, куди пильні та небайдужі броварчани можуть повідомити про пішохідні переходи, які погано освітлюються – бажано разом з фото: https://www.facebook.com/groups/1677191825860486/
Там вже почали складати карту міських переходів 😉

2) На основі повідомлень мешканців депутати “ДемАльянсу” готують і подають звернення з проханням забезпечити належне освітлення та включити до бюджету витрати на це.

3) Всі разом відстоюємо, щоб в бюджеті міста на 2016 рік таки знайшли кошти на проблему, яку броварчани визначили однією з найбільш пріоритетних.

4) Коли розпочнеться розробка проектних рішень для освітлення, максимально залучаємо громадськість у цей процес, щоб спільно знайти дійсно сучасний, ефективний та інноваційний спосіб освітлення.

5) Контролюємо виконання, оцінюємо роботу, робимо висновки на майбутнє, ходимо безпечними переходами з гарним та помітним освітленням. Визначаємо наступний “фронт робіт” для того, щоб робити Бровари містом, зручним для пішоходів.
Долучайтесь! Давайте робити місто освітленим та безпечним разом!