Відеопрозорість від ‪#‎DaBro‬

У зв’язку з тим, що у Броварах наразі повністю відсутнє телебачення, а новообрана міська рада якраз розпочинає свою роботу, ми вирішили запустити власний відеопроект – щоб фіксувати перші кроки депутатів та мера.

У рамках проекту “ВідеоПрозорість” ми плануємо проводити відеозйомку засідань виконкому, щопонеділкових нарад у мера, сесій міської ради, депутатських комісій та інших громадських подій.

Усі зроблені відео ми будемо просто викладати на наш ютьюб-канал – щоб кожен бажаючий броварчанин мав змогу переглянути, як поводяться депутати та мер, що говорять, як аналізують проекти рішень, яку позицію займають з тих чи інших питань тощо.

Вже зараз там можна переглянути запис “регламентної комісії” та засідання виконкому від 1 грудня.

Ми переконані, що найкращий контроль за владою – це активна увага та участь громадян у суспільному житті міста. І прозорість та відкритість роботи міськради для цього є базовою необхідністю.

Підписуйтесь на наш канал на YouTube, стежте за оновленнями та розказуйте про таку можливість своїм друзям –https://www.youtube.com/channel/UCLPNVDseWTor1tSOOY1gOAA/playlists