Звіт за квітень: реалізовані проекти, нові кампанії та ініціативи

У квітні наша команда нарешті поставила фінальні крапки у низці проектів, над якими ми працювали кілька місяців, долучилась до організації кількох масштабних подій у Броварах, традиційно започаткувала кілька нових ініціатив, та, звісно, продовжила роботу над діючими проектами.

Затвердження міської програми підтримки молоді

Відтепер у Броварах є новий стратегічний документ розвитку молодіжної політики “Молодь Броварів 2016-2020”.
До розробки цієї програми долучилися молодіжні громадські середовища міста, і саме такою: з новими поправками і побажаннями, запропонованими безпосередньо молоддю, вона побачила світ.
Протягом двох місяців молодь працювала над вдосконаленням програми, починаючи від круглого столу, який об’єднав чи не найбільшу кількість активних молодих людей за всю історію Броварів, а потім на окремих зустрічах та брейншторму на робочих групах.
У квітні Броварська міська рада затвердила нову та перспективну програму, яка враховує думку молоді та фахівців, збільшений кошторис в 1, 5 рази та зміну парадигми мислення та стратегії на найближчі 5 років

1

Зміни до регламенту Броварської міської ради для забезпечення її прозорості та відкритості
Броварська міська рада затвердила запропоновані Аліною Дяченко зміни до регламенту, які дозволяють зробити роботу рад прозорішою та відкритішою

2
Кампанія “Зробимо Україну чистою”, фестиваль БравоКідс
Активісти ДемАльянсу стали координаторами загальноукраїнської кампанії “Зробимо Україну чистою” у Броварах. Активісти Молоді Демократичного Альянсу стали співорганізаторами фестивалю БравоКідс.

3

Освітні проекти

У квітні командою ДемАльянсу було започатковано кілька освітніх проектів:
English Speaking Club
Freelance Brovary (IT-спільнота)
Оновлений BrainEvent
4

Громадська безпека, патрулювання “Купави”
Депутат Аліна Дяченко спільно з іншими депутатами та активістами долучилась до розробки системи громадської безпеки у нашому місті та виступила з рядом пропозицій.
Депутат Андрій Саук спільно з активними мешканцями ЖК “Купава” організували нічне патрулювання території, щоб зупинити розгул нічної злочинності

Продовження Школи ОСББ, сприяння у створенні ОСББ у Броварах
Депутат Андрій Саук продовжує проводити зустрічі з активними броварчанами, які хочуть створити ОСББ у своєму будинку. Зокрема, такі зустрічі відбулись на вул.Ярослава Мудрого, вул.Грушевського, вул.Симона Петлюри та інших.

5

Підтримка мешканців ЖК “Ярославський”

Депутат Аліна Дяченко долучилась до вирішення проблеми мешканців ЖК “Ярославський”, у яких виник конфлікт із забудовником щодо порушення норм благоустрою

6

Пошук шляхів вирішення проблеми підтоплення старого міста

Активісти ДемАльянсу продовжують активно долучатись до обговорення шляхів вирішення проблеми підтоплення старого міста. У квітні було проведено ряд робочих нарад, відбулась зустріч із представниками забудовників

7
Відновлення роботи робочої групи по МАФам
За наполяганням депутатів ДемАльянсу нарешті було відновлено роботу робочої групи із розроблення концепції розміщення тимчасових споруд на території міста

8

Електронне голосування у Броварській міській раді
Із кількамісячним запізненням, після неодноразових нагадувань депутатів ДемАльянсу, броварський міський голова нарешті взявся за встановлення системи електронного голосування. Наприкінці квітня у міський раді було представлено 4 кампанії, які запропонували свої рішення депутатам та працівникам виконкому.

9

Сприяння в ремонті залізничної платформи “Княжичі” у Броварах
Завдяки небайдужості та наполегливості активістки ДемАльянсу Наталії Ретти було виконано косметичний ремонт залізничної платформи “Княжичі” у Броварах та усунено порушення норм безпеки пасажирів.

13148420_1003823363033893_1852855564_o

Визнання лікарських помилок
За зверненням депутата Андрія Саука було поставлено крапку у конфлікті між броварськими лікарями та Олександром Парубком. Головний ліка Багнюк В.В. визнав, що мало місце порушення медичної етики та деонтології у броварській дитячій лікарні.

10